Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Ustka
Zbrojarz (Niemcy)

FALLWORK Sp zo.o.
Ustka
praca stacjonarna
2658 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: USTKA - Nr ref.: UST/ZBR/IWI/6/2017
Opis stanowiska:

Jeśli naprawdę szukasz pracy

jesteś silny, sprawny fizycznie i nie boisz się nowych wyzwań

szukasz stabilnego zatrudnienia

to jesteś dla nas idealnym kandydatem!

Jeszcze dziś koniecznie skontaktuj się z nami!

Odpowiedzialny będziesz między innymi za:

  • przygotowanie i montaż zbrojenia
  • wykonywanie konstrukcji nośnych budynków oraz elementów betonowych i żelbetonowych
  • wykonanie i ułożenie mieszanek betonowych
  • przycinanie, wyginanie i układanie petów pod zbrojenie
Wymagania:
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, obowiązkowość
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • prawo jazdy kat.C + E - mile widziane
  • mile widziana znajomość jęz.niemieckiego
  • doświadczenie nie jest wymagane
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne - od 1500 euro netto
  • zakwaterowanie
  • dojazd do/z miejsca pracy
  • zjazdy / powroty do kraju
  • praca w akordzie

*Oferta pracy stałej

 KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302