Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Andrychów
Zawodowy kierowca -transport miedzynarodowy

SM Logistic Sp. z o.o.
Andrychów
praca stacjonarna
6295 dni temu

Ogłoszenie numer: 30291, z dnia 2007-05-22

Duża ,stabilna firma,TRANSPORTOWA zatrudniająca ok. 300 kierowców Zajmujemy się transportem krajowym i miedzynarodowym.Posiadamy nową flotaut marki SKANIA ,VOLWO ,MERCEDES.

Miejsce pracy: Andrychów

Opis stanowiska

Świetna praca! Kierowca ma jezdzić po krajach Unii Europejskiej .Dołącz do Nas pracuj u najlepszych ! ATRAKCYJNA OFERTA! PRACA NA MIEJSCU.JAZDA W TRÓJKĄCIE. BIELSKO-JASIENICA -CIECINA. PRZEWÓZ PALET WODY MINERALNEJ.

Wymagania

KAT. C+E ,karta do tachografu cyfrowego, dokumenty zawodowego kierowcy,ks. sanepidowska,dyspozycyjność ,sumienność.

Oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI,PRACĘ W DWUTYGODNIOWYM SYSTEMIE, DUŻA STAWKA ZA KILOMETR! JAZDA TYLKO AUTOSTRADAMI, TELEFON SŁUZBOWYNOWE AUTA MARKI SKANIA