Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inspektor ochrony danych osobowych Warszawa
Zastępca Pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych

Sąd Okręgowy w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1779 dni temu

SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE

ogłasza konkurs o sygnaturze K-110-25/19 na wolne stanowisko

I. Miejsce świadczenia pracy: al. „Solidarności” 127.

II. Liczba wolnych miejsc na umowę na czas określony: 1

III. Zakres zadań na stanowisku:

  • zapewnienie ochrony informacji niejawnych, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa fizycznego,
  • zapewnienie ochrony systemów teleinformatycznych, w których są przetwarzane informacje niejawne,
  • zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych, w szczególności szacownie ryzyka,
  • kontrola ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie tych informacji,
    w szczególności okresowa kontrola ewidencji, materiałów i obiegu dokumentów,
  • opracowywanie i aktualizowanie, planu ochrony informacji niejawnych w jednostce organizacyjnej, w tym w razie wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, i nadzorowanie jego realizacji,
  • prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony informacji niejawnych,
  • prowadzenie zwykłych oraz kontrolnych postępowań sprawdzających,
  • prowadzenie aktualnego wykazu osób zatrudnionych w jednostce organizacyjnej lub wykonujących czynności zlecone, które posiadają uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych, oraz osób, którym odmówiono wydania poświadczenia bezpieczeństwa lub je cofnięto,
  • przekazywanie ABW do ewidencji danych osób uprawnionych do dostępu do informacji niejawnych, a także osób, którym odmówiono wydania poświadczenia bezpieczeństwa lub wobec których podjęto decyzję o cofnięciu poświadczenia bezpieczeństwa, na podstawie wykazu o którym mowa powyżej.

IV. Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie wyższe,
  • poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez ABW lub SKW, uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „Ściśle Tajne”,
  • zaświadczenie o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych wydanym przez ABW albo SKW,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia,
  • kandydat nie może być karany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i nie może być prowadzone wobec kandydata postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.

V. Wymagania mile widziane:

  • samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność ustalania priorytetów i radzenia sobie w sytuacjach, stresowych, nastawienie na realizację celu, rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz pracy w zespole,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika kancelarii tajnej.

VI. Z naszej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe godziny pracy 8:00 – 16:00,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • prestiż związany z pracą w największym sądzie w Polsce i w jednym z największych w Europie,
  • trzynastą pensję zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do zakupu okularów i soczewek,
  • zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej
    czy karty sportowej,
  • perspektywę zatrudnienia na etat.

VII. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku adresowane do Dyrektora Sądu Okręgowego w Warszawie (z zaznaczeniem sygnatury konkursu).
  • Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Kserokopia dyplomu stwierdzającego posiadanie wyższego wykształcenia.
  • Kserokopie innych dokumentów (uprawnień, świadectw, certyfikatów, zaświadczeń o odbytych kursach) potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe, dodatkowe umiejętności i kwalifikacje.
  • Pisemne oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe oraz,
    że nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.
  • W przypadku przekazywania danych osobowych innych niż wskazanych w kwestionariuszu, np. zawartych w dokumentach innych niż wymienionych w ogłoszeniu o konkursie – pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
  • Mile widziane referencje i opinie od poprzednich pracodawców.

Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie

VIII. Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne wymienione w punkcie VII z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy złożyć w terminie do 20 września 2019 r. osobiście bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) w:

Oddział Kadr Sądu Okręgowego w Warszawie

al. „Solidarności” 127, 00-898 Warszawa

pok. 359, p. III

Uprzejmie informujemy, że oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Sąd Okręgowy w Warszawie to największy sąd w Polsce i jeden z największych w Europie. Rozpoznaje wszystkie kategorie spraw, jakie powierzono tej rangi sądom – rozstrzygane w I i II instancji. Toczą się tutaj także postępowania, dla których Sąd Okręgowy w Warszawie jest wyłącznie właściwym w skali kraju. Sąd tworzy 28 wydziałów, w tym Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Wydział Własności Intelektualnej, oraz wydział cywilny rozpoznający sprawy z zakresu umów kredytu denominowanego lub indeksowanego do walut obcych prowadzi ewidencję partii politycznych, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. W Sądzie Okręgowym w Warszawie toczy się także wiele spraw, które przyciągają zainteresowanie mediów ze względu na swoją wagę społeczną.Sąd Okręgowy w Warszawie to 4 piony (cywilny, karny, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczy), a wśród nich 28 wydziałów sądowych oraz oddziały, zespoły, sekcje i biura.