Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Notarialny

HR Support
Wrocław
praca stacjonarna
2217 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, kancelarii notarialnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
OBOWIĄZKI:
  • sporządzanie projektów aktów notarialnych,
  • zastępowanie Notariusza w zakresie: czytania, podpisywania aktów notarialnych,
  • pomoc merytoryczna.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • zdany egzamin upoważniający do uzyskania decyzji o powołaniu na Zastępcę Notarialnego,
  • doświadczenie około 3 letnie w kancelarii notarialnej ( w tym ok. rok jako Zastępca Notarialny),
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności Word,
  • znajomość języka angielskiego.
PRACODAWCA ZAPEWNIA:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne i prestiżowe projekty,
  • możliwość rozwoju oraz wewnętrznego awansu,
  • atrakcyjna lokalizacja biura.