Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Oświęcim
Zastępca Kierownika Sklepu

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k.
Oświęcim, Oświęcim, Libiąż, Chrzanów
praca stacjonarna
4772 dni temu

Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. W Polsce posiadamy obecnie ponad 400 sklepów na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim, Libiąż, Chrzanów
Nr Ref.: ZKS + nazwa miasta

Zadania:
  • zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • nadzorowanie i organizowanie pracy podległego personelu

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności kierowania zespołem pracowników
  • umiejętności organizacji pracy
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjności pozwalającej na odbycie kilkutygodniowego szkolenia
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • stabilne miejsce pracy w dynamicznym zespole

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Lidl Polska (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.