Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI

Recruit.pl
opolskie, okolice Wrocławia
praca stacjonarna
4913 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

okolice Wrocławia
nr. ref. ZKP/pWW/01/11

Zadania:

- monitorowanie przebiegu procesu produkcji
- rozwiązywanie bieżących problemów na wydziale

- osiąganie zaplanowanych wyników z zakresie produkcji i jakości

Wymagania:

- wyższe wykształcenie techniczne lub pokrewne
- doświadczenie w kierowaniu wydziałem/produkcją (automatyka, technologie drewno, aluminium, szkło, PCV)

- min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- znajomość zagadnień Lean Manufacturing/TQM/5S/Kaizen lub podobnych

Oferujemy:

- duże możliwości rozwoju
- bardzo dobre warunki pracy w międzynarodowej firmie
- wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

recruit_bottom2.jpg