Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Zastępca Kierownika Magazynu

Sedlak & Sedlak
mazowieckie, Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
5371 dni temu

Ogłoszenie numer: 87823, z dnia 2010-01-12

Naszym Klientem jest firma GTX Hanex, od kilkunastu lat będąca liderem w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. W związku z wdrożeniem nowoczesnych technologii zarządzania produkcją oraz gospodarką magazynową poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: 1/10

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu - organizowanie pracy poległych pracowników (20 osób) - planowanie, nadzorowanie i koordynowanie przepływu towarów - planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej w 3 lokalizacjach (okolice Dąbrowy Górniczej) - kontrolowanie dokumentacji przepływu towarów - prowadzenie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia - współpraca z produkcją - odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim (zespół 5-10 osób) - praktyka w pracy w firmie produkcyjnej - znajomość programów do zarządzania gospodarką magazynową klasy WMS - praktyczna wiedza na temat zasad przepływu dokumentacji magazynowej (PZ, WZ, RW) - zdecydowanie w działaniu - samodzielność i odpowiedzialność - otwartość na innowacje - umiejętności kierownicze - bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu - umiejętność pracy pod presją czasu - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- wynagrodzenie minimum 3 000 PLN brutto - zawarcie umowy na okres próbny, następnie umowy na czas nieokreślony