Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Zastępca Kierownika Działu Księgowości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska (ok. 30 km od Wałcza)
praca stacjonarna
6355 dni temu

Ogłoszenie numer: 29710, z dnia 2007-05-28

Nasz Klient to duże przedsiębiorstwo produkcyjne, którego głównym odbiorcą jest branża budowlana i meblarska.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska (ok. 30 km od Wałcza)

Nr Ref.: SNM/0705/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Nadzorowanie i organizacja pracy zespołu księgowego; - Kontrola i nadzór nad ewidencją księgową zgodnie z zasadami rachunkowości - Stosowanie i egzekwowanie polityki procedur, zasad i regulacji ustanowionych przez Spółkę i zgodnych z zasadami rachunkowości oraz prawa podatkowego - Kontrola i nadzór nad sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych - Współpraca z innymi działami firmy - Wykonywanie analiz, prognozowanie budżetu, cash flow; - Sprawozdawczość finansowo-księgowa.

Wymagania

- Minimum 5 lat na samodzielnym stanowisku księgowym w firmie produkcyjnej; - Wykształcenie wyższe ekonomiczne; - Wiedza z zakresu procedur podatkowych, księgowości, rachunkowości zarządczej; - Bardzo dobra obsługa komputera, mile widziane doświadczenie w pracy z programami SAP i EXACT; - Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem; - Rzetelność, terminowość, zaangażowanie.

Oferujemy

- Stabilną pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym; - Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy; - Szkolenia językowe organizowane przez renomowaną szkołę językową.