Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Zastępca Kierownika Działu Księgowości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, 70 km na północ od Poznania
praca stacjonarna
6499 dni temu

Ogłoszenie numer: 25498, z dnia 2007-01-03

Nasz Klient to firma produkcyjna o wieloletniej tradycji na rynku.

Miejsce pracy: wielkopolskie, 70 km na północ od Poznania

Nr Ref.: KDM/1312/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - kierowanie podległym zespołem pracowników, - prowadzenie ewidencji księgowej, - rozliczenia PIT, CIT, ZUS, - tworzenie analiz i prognoz na potrzeby zarządu firmy.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - wykształcenie wyższe (finanse, księgowość, rachunkowość lub inne), - wiedza z zakresu rachunkowości dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość SAP lub Exact), - znajomość języka niemieckiego mile widziana, - skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu, - zdolności kierownicze.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, - duże możliwości rozwoju zawodowego, - uczestniczenie w budowaniu polityki finansowej firmy, - wynagrodzenie adekwatne do pozycji zajmowanej w przedsiębiorstwie, - system motywacyjny uzależniony od osiągnięć.