Najnowsze oferty pracy

  • HR Team Leader

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca hybrydowa / stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    8 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland. HR & Admin department consists of 17 great colleagues providing a variety of HR services and administration support to the whole CPBC organization. Our scope covers wide HR support, recruitment, EB, Learning &...
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Kierownika ds. Kadr i Płac

Page Personnel
Warszawa
praca stacjonarna
3692 dni temu

Warszawa PFJL14060

Dla naszego klienta- firmy usługowej o bardzo dobrze znanej marce na rynku polskim, lidera w swoim sektorze, PILNIE poszukujemy gotowej na nowe wyzwania osoby na stanowisko Zastępcy Kierownika ds. Kadr i Płac. Idealny Kandydat będzie odpowiedzialny za całość procesów kadrowo-płacowych oraz doradztwo w zakresie prawa pracy.

Opis stanowiska / Job description:
- Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników spółki (właściwie zaprojektowane procesy, prawidłowa dokumentacja, nadzór nad jakością obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego),
- Nadzór nad prawidłowością rozliczania czasu pracy,
- Nadzór nad poprawnym i terminowym sporządzaniem list płac (kontrola merytoryczna i rachunkowa list płac),
- Nadzór/sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrznych jednostek organizacyjnych i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, komornik, itp.); bieżąca współpraca w tym zakresie,
- Weryfikacja prawidłowości prowadzenia spraw w zakresie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
- Sporządzanie dokumentów kadrowych dla pracowników należących do wyższej kadry kierowniczej w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy - Organizacja i kontrola pracy Wydziału Kadr i Płac (pod nieobecność Kierownika),
- Doradztwo w zakresie Prawa Pracy.

Kogo szukamy / Profile description:
- Wyższe wykształcenie z zakresu: Ekonomia/ Finanse/ Rachunkowość/ Zarządzania Personelem,
- Min. 4 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym na koordynatorskim stanowisku,
- Praktyczna szeroka znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,
- Doświadczenie w pracy ze związkami zawodowymi będzie dodatkowym atutem,
- Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności programu MS Excel,
- Umiejętności kierowania zespołem oraz budowania relacji z klientem,
- Umiejętność projektowania procesów,
- Szeroka i aktualna wiedza w zakresie przepisów prawa pracy, ubezpieczenia społecznego i pdof,
- Skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły,
- Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.

Jak aplikować / How to apply:

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel