Zastępca kierownika baru

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
Siemiatycze
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
2 godz. temu
Miejsce pracy: Siemiatycze
Twoje główne zadania:
  • Wspieranie Managera Baru w zarządzaniu operacjami baru szybkiej obsługi.
  • Koordynowanie pracy zespołu i procesu zamówień.
  • Monitorowanie jakości potraw oraz obsługi klienta.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenie w zarządzaniu w branży gastronomicznej.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i orientacja na wyniki.
  • Wymagane aktualne badania sanepid.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę.
  • Premie i talony świąteczne.
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Poznaj

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ - ulubione miejsce na zakupy dla twojej rodziny! Jest rok 1993. Zbigniew Paczóski, młody przedsiębiorca z Sokołowa Podlaskiego, otwiera pierwszy sklep spożywczy TOPAZ na ulicy Kolejowej w tym samym mieście, w którym zaopatruje okolicznych mieszkańców w podstawowe artykuły spożywczo-przemysłowe. I tak właśnie powstała Sieć TOPAZ, która przez kolejne 25 lat istnienia wypracowała wysoki standard placówek handlowych i atrakcyjną ofertę. A co za tym idzie – silną pozycję na regionalnym rynku, której nie zaszkodziła nawet ekspansja zagranicznych sieci handlowych. Kiedy ten sektor na rynku stawał się coraz bardziej zatłoczony, wydawało mi się, że konkurowanie przedsiębiorstwa z polskim kapitałem z firmą zagraniczną było nierealne. Jednak udało się. Każdy kolejny zbudowany i otwarty polski supermarket TOPAZ jest częścią marki, której sklepy odwiedza 1,5 miliona Klientów. Proponujemy ponad 35 tysięcy najwyższej jakości produktów od około 600 producentów i dostawców z całej Polski. Na uwagę zasługuje również fakt, że w programie lojalnościowym Karta Stałego Klienta w sklepie spożywczym TOPAZ – niezależnie od tego, czy znajduje się w Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, czy Sokołowie Podlaskim, korzysta już ponad 350 tysięcy osób, z czego przynajmniej raz w tygodniu używa jej blisko 70% wszystkich posiadaczy – podsumowuje Zbigniew Paczóski, właściciel i twórca sukcesu Sieci Sklepów Topaz.Marka Topaz to już nie tylko sklepy spożywcze, ale też stacje paliw, własne zakłady produkcyjne , nowoczesne centrum dystrybucyjne. Nasza firma jest znaczącym pracodawcą w regionie i zatrudnia już ponad 2300 osób.