Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Zastępca Głównego Księgowego

Sedlak & Sedlak
lubelskie, okolice Krakowa - Skawina
praca stacjonarna
5308 dni temu

Ogłoszenie numer: 92303, z dnia 2010-03-16

Naszym Klientem jest Grupa Ferro będąca liderem sprzedaży w branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. W 2008 r. zajmowała 3 miejsce w Polsce z udziałem w rynku przekraczającym 13% pod względem liczby sprzedanych baterii. W 2009 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży towarów wyniosły ponad 142 mln PLN. Firma jest również obecna na rynkach zagranicznych. W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, okolice Krakowa - Skawina

Nr Ref.: 15/10

Opis stanowiska

- bieżąca kontrola pracy działu księgowego - sporządzanie cyklicznych sprawozdań do Urzędu Statystycznego, NBP, Urzędu Skarbowego - terminowe i poprawne przygotowanie dokumentacji podatkowej - sporządzanie danych dla jednostkowych i skonsolidowanych raportów giełdowych - sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

Wymagania

- wykształcenia wyższego (finanse, rachunkowość, ekonomia) - minimum 5 lat doświadczenia w pracy w dziale księgowym, w tym 3 lata na samodzielnym stanowisku - samodzielne przygotowanie co najmniej 2-ch sprawozdań finansowych badanych przez biegłych rewidentów, - umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej - praktyczna znajomość przepisów podatkowych /PDOP,PDOF,VAT/ - mile widziane doświadczenia w pracy w spółkach notowanych na GPW - bardzo dobra organizacja pracy - dobry poziom kompetencji interpersonalnych, umiejętność współpracy w zespole (ok. 6 osób) - dokładność - sumienność - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony - praca w trybie jednozmianowym - możliwość podnoszenia kwalifikacji