Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Zastępca Głównego Księgowego

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
5882 dni temu

Ogłoszenie numer: 49249, z dnia 2008-09-10

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa oferująca nowoczesne i tanie ubezpieczenia komunikacyjne typu direct. W związku z dynamicznym rozwojem i wprowadzeniem na rynek nowego produktu nasz klient poszukuje do swojego biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 20459

Opis stanowiska

- Kierowanie i nadzór nad pracą Zespołu rachunkowości i podatków, - Organizowanie i nadzorowanie prowadzenia ewidencji księgowej, - Organizowanie i nadzorowanie prowadzenia ewidencji podatkowej i całej dokumentacji z tym związanej, w tym w odniesieniu do podatku dochodowego i VAT, - Sporządzanie planów amortyzacji środków trwałych, inwestycji i wartości niematerialnych i prawnych, - Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, a także innych dokumentów dotyczących rozrachunków publicznoprawnych, - Inne obowiązki, które mogą wynikać z zakresu działania spółki.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub ekonomii, - Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości związane z wykonywaniem w/w zadań (np. na stanowisku Samodzielnego Księgowego, Zastępcy Głównego Księgowego), - Praktyczna oraz teoretyczna wiedza z zakresu księgowości i podatków, - Zdolności analityczne, - Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, - Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

- Odpowiedzialna praca w młodym zespole, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Pakiet socjalny i ubezpieczenie zdrowotne.