Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Zastępca Głównego Księgowego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6441 dni temu

Ogłoszenie numer: 26965, z dnia 2007-03-02

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno - handlowa

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ZGK/0902/07

Opis stanowiska

.Zadania: - Nadzór nad ewidencją księgową zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych ; - Zarządzanie pracą działu księgowości; - Optymalizacja procedur księgowych; - Sporządzanie planów finansowych (tygodniowe planowanie budżetu); - Współpraca z instytucjami kontrolnymi (US, audytorzy zewnętrzni, itp.); - Kontrola i nadzór nad poprawnością ustalania kosztów i przychodów danego okresu sprawozdawczego zarówno w ujęciu bilansowym i podatkowym; - Sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych, deklaracji, podatkowych statystycznych i innych.

Wymagania

- Minimum 2 - letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego lub zastępcy głównego księgowego w firmie o profilu produkcyjno handlowym; - Wykształcenie wyższe ekonomiczne (księgowość/finanse); - Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych z zakresu księgowości oraz rachunkowości; - Znajomość systemu klasy ERP (w szczególności Impuls) będzie dodatkowym atutem; - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel); - Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników; - Zdolności menedżerskie; - Zdolności analityczne; - Komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Możliwość awansu zawodowego; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.