Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Zastępca Głównego Księgowego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6462 dni temu

Ogłoszenie numer: 26750, z dnia 2007-02-09

Nasz Klient to międzynarodowy koncern, strategiczny inwestor kilku zakładów produkcyjnych w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: GKS/0202/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Kontrolowanie i kierowanie procesami finansowymi oraz pracą pozostałych członków zespołu zgodnie ze standardami, polityką firmy i przepisami prawa, - Sporządzanie sprawozdań finansowych i inne wymagane przepisami prawa, - Uczestnictwo w przygotowaniu miesięcznych sprawozdań finansowych, - Kontrolowanie, autoryzowanie i księgowanie faktur od dostawców, - Aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju efektywności standardów pracy, - Opracowywanie instrukcji i procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu finansowo księgowego w strukturach grupy, - Zastępowanie Głównego Księgowego w jego obowiązkach.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (specjalność finanse i rachunkowość), - co najmniej 4-letnie doświadczenie w księgowości, w tym 2-letnie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, - znajomość przepisów z zakresu finansów, rachunkowości (w tym międzynarodowych standardów rachunkowości) i podatków, - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, - dobra znajomość języka angielskiego, - mile widziane uprawnienia biegłego rewidenta, - preferowane doświadczenie w pracy z systemem SAP, - rozwinięte umiejętności interpersonalne i menedżerskie, - silna i dynamiczna osobowość.

Oferujemy

- wyzywającą pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym koncernie, - możliwość wdrażania własnych, racjonalizatorskich pomysłów, - zagraniczne szkolenia, - atrakcyjne wynagrodzenie.