Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Auto Watin s.j.
wielkopolskie, Jelonek k. Poznania
praca stacjonarna
4945 dni temu

Autoryzowany Dealer Ford i Hyundai w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelonek k. Poznania

Nr Ref.: ZGK/03/2011

Zadania:
  • Terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych: VAT, CIT, PIT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i przygotowywanie sprawozdań do US, GUS,
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji, transakcji finansowych i zapisów księgowych.
  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego,
  • Wykształcenia  kierunkowego (finanse, rachunkowość)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku zastępcy głównego księgowego
  • Dobrej znajomości regulacji prawa podatkowego, bilansowego oraz zasad rachunkowości,
  • Samodzielności, zdecydowania w działaniu,
  • Mile widziana znajomość programu FK SYMFONIA
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie