Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora

Agencja CAPITAL
Warszawa
praca stacjonarna
4444 dni temu

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla renomowanej firmy działającej w branży zagranicznej turystyki przyjazdowej, na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr Ref.: Z-caDyr./1

Zadania:

  • organizacja przyjazdu i pobytu w Polsce zagranicznych grup turystycznych
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • nadzór nad pracą podległego niedużego zespołu
  • kontakty z kontrahentami zagranicznymi i polskimi firmami usługowymi
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
  • min. około piecioletnie doświadczenie w pracy w branży turystycznej
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • dyspozycyjność
  • dynamizm w działaniu
  • wysoki poziom komunikatywności i kultury osobistej
  • wyższe wykształcenie

Oferujemy:

Pracodawca oferuje wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4500-6000 zł brutto i premię uznaniową, możliwość częściowego zwrotu kosztów za dojazdy do pracy i do domu.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Agencję Capital.

Treść oświadczenia jest następująca:
"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych Agencji Capital z siedzibą w Warszawie przy ul. Orzyckiej 24 m. 7 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U.z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.