Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Dyrektor ds. Technicznych łódzkie
Zastępca Dyrektora Technicznego

Globetek Sp. z o.o.
łódzkie
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
980 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie dyrektora w koordynacji i nadzorowaniu projektów budowlanych realizowanych z pozycji generalnego wykonawcy,
  • Realizacja projektów w zakresie budownictwa przemysłowego (hale produkcyjne i magazynowe),
  • Udział w pozyskiwaniu nowych projektów,
  • Zarządzanie personelem. Przydzielanie obowiązków i uprawnień pracownikom,
  • Pomoc w przygotowaniu budżetów i kosztorysów,
  • Poszukiwanie i rozmowy z dostawcami i podwykonawcami.
Wymagania:
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w budownictwie,
  • Mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej (budowa hal i magazynów)
  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Znajomość rynku inwestorów, dostawców materiałów i podwykonawców,
  • Zaangażowanie i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Perspektywę doskonalenia i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.