Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Zastępczyni Zarządcy Rejonu

    Polskie Koleje Państwowe S.A.   Gliwice    praca mobilna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za: Bieżący nadzór, ocena i kontrola stanu techniczno-eksploatacyjnego nieruchomości w obszarze działania Rejonu, Bieżący nadzór i kontrola realizacji napraw, remontów, modernizacji oraz likwidacji budynków, obiektów inżynierii...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Dyrektor Regionu Łódź
Zastępca Dyrektora Regionu Północnego

HUAPOL
Łódź
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
953 dni temu

Ogłoszenie numer: 6014064, z dnia 2021-12-06

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Do aplikowania zapraszamy osoby, które chcą pełnić rolę gospodarza regionu, który zadba o całościowe jego funkcjonowanie, rozbuduje infrastrukturę i wykorzysta powierzony potencjał celem uzyskania wymiernych efektów. Szukamy osoby, która szybko analizuje dane, wyciąga wnioski oraz energicznie reaguje i zarządza.

Opis stanowiska:

  • nadzór i koordynacja zadań w powierzonym obszarze (inwestycje FTTH, utrzymanie sieci)
  • udział w planowaniu i budowaniu struktury Regionu
  • inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników
  • wspieranie zespołu na każdym etapie realizacji działań
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń zgodnie z obwiązującymi procedurami, standardami oraz zakładanymi wskaźnikami wykonania w powierzonym obszarze
  • monitoring rynku i konkurencji
  • ścisła współpraca z Zarządem firmy oraz działami firmy

Wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym/dyrektorskim – warunek konieczny!
  • preferowane wykształcenie: telekomunikacja, elektronika, elektrotechnika, teleinformatyka lub pokrewne
  • rozwinięte kompetencje managerskie: zarządzanie zespołem, czasem i zadaniami
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizowaniu strategii rozwoju poległego regionu
  • zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne, a także wysoką kulturę osobistą
  • umiejętność wyznaczania celów dla podwładnych oraz nadzór nad ich realizacją, budowanie współpracy w podległym zespole
  • odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie we współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi
  • znajomość sektora telekomunikacyjnego
  • znajomość aplikacji: Marketplanet, SAP

Oferujemy

  • objęcie strategicznej dla organizacji pozycji, w którym otrzymasz samodzielność
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • udział w ciekawych i zaawansowanych projektach
  • wdrożenie stanowiskowe oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy oparty na wynikach pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie Zarządu i Dyrektora Regionu