Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży

Eurochance
Warszawa
praca stacjonarna
5879 dni temu

Ogłoszenie numer: 47907, z dnia 2008-08-13

Eurochance

Firma Eurochance posiada akredytacje Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, stawia na uczciwość, profesjonalizm i rzetelność. Nasza firma współpracuje z kilkoma liczącymi się na rynku bankami, zarówno polskimi, jak i niemieckim bankiem Sparkasse. Działamy w porozumieniu z ekspertami z terenów Niemiec (m.in. Berlina, Hamburga), którzy dzielą się z nami swoimi doświadczeniami, związanymi z funduszami pomocowymi oraz możliwościami realizowania inwestycji przy pomocy Partnerstwa Publiczno - Prywatnego. Dzięki nam, wielu polskich przedsiębiorców - począwszy od sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, zatrudniających do 250 pracowników, a skończywszy na zakładach opieki medycznej oraz jednostkach samorządu terytorialnego, otrzymało środki przy pomocy których mogło zrealizować cele, jakie postawili sobie, prowadząc właściwą im działalność

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pomoc pracownikom w pozyskiwaniu nowych zamówień i klientów,
  • poszukiwanie rozwiązań służących zwiększeniu efektywności firmy
  • realizacja założeń biznesowych oraz realizacja celów sprzedaży Oddziału

Wymagania

  • doświadczenie minimum 3 letnie w podanym wyżej zakresie
  • potwierdzenie skuteczności dotychczasowych działań w pracy
  • znajomość j.obcego (niemiecki lub angielski)
  • kreatywność
  • dobra znajomość branży funduszy UE, produktów bankowych
  • bardzo dobra umiejętność realizacji celów sprzedaży
  • prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie: Wyższe magisterskie
  • mile widziany pracownik banku

Oferujemy

  • Przedział wynagrodzenia: 3000,00 - 10000,00 PLN/Miesięczny
  • Premie dodatki