Najnowsze oferty pracy

  • Analityk / Specjalista z funkcją Lidera

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdańsk    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym. Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Organizowanie pracy na stanowiskach-...
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora do spraw Laboratorium

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1317 dni temu

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DPK.210.5.2021
WARUNKI PRACY:
  • umowa o pracę na pełen etat;
  • praca w laboratorium / biurowa;
  • praca w siedzibie WSSE w Warszawie przy ul. Żelaznej 79;
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin;
  • brak oznaczeń dla osób niewidomych;
  • pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na parterze;
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym
  • oraz głuchym;
  • zainstalowana winda, drzwi odpowiedniej szerokości, budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych bez barierek
ZAKRES ZADAŃ:
  • odpowiedzialność za realizację zadań podległych oddziałów: Oddziału Laboratoryjnego Epidemiologii, Oddziału Laboratoryjnego Higieny Komunalnej, Oddziału Laboratoryjnego Higieny Pracy, Oddziału Laboratoryjnego Higieny Żywności, Oddziału Laboratoryjnego Higieny Żywności, Oddziału Laboratoryjnego Badań Pozostałości Pestycydów oraz Stanowiska ds. Jakości i Koordynacji Laboratoriów;
  • odpowiedzialność za działalność laboratoryjną w rozumieniu normy PN-EN ISO/IEC 17025;
  • nadzór i koordynowanie działań związanych z organizacją pracy w podległych komórkach organizacyjnych;
  • odpowiedzialność za określenie i realizacje celów systemu zarządzania w obszarze Laboratorium;
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i doskonalenie systemu zarządzania w podległym pionie;
  • zatwierdzanie Instrukcji Roboczych do Procedur Ogólnych Systemu Zarządzania obowiązujących w co najmniej dwóch komórkach Laboratorium;
  • wnioskowanie do Dyrektora WSSE o udzielenie zgody na odstępstwo od systemu zarządzania oraz procedur tego systemu;
  • udzielanie zgody na odstępstwo od procedur i metod wykonywania badań oraz zatwierdzonych przez siebie dokumentów systemowych;
  • udzielanie upoważnień personelowi Laboratorium do autoryzacji sprawozdań z badań;
  • zatwierdzanie programu badań biegłości/lub porównań międzylaboratoryjnych oraz zatwierdzanie rezultatów analizy wyników PT/ILC prowadzonych w komórkach organizacyjnych;
  • współuczestniczenie w planowaniu badań zgłaszanych do akredytacji;
  • współdecydowanie o wdrożeniu nowych metod badawczych w Laboratorium;
  • współdecydowanie o przyjęciu skargi do rozpatrzenia;
  • sprawdzanie i zatwierdzanie rezultatów rozpatrywanej skargi oraz prowadzenie rejestru skarg;
  • uzgadnianie rocznego harmonogramu audytów wewnętrznych w Laboratorium;
  • uczestniczenie w audytach i przeglądach zarządzania;
  • przygotowywanie danych wejściowych do przeglądu zarządzania;
  • nadzorowanie przygotowania planów WPiB i materiałów pomocniczych oraz akceptowania zapotrzebowani na zakup;
  • zatwierdzanie zaproponowanych przez kierownika OLBPP działań korygujących;
  • nadzór nad szkoleniami pracowników Laboratorium;
  • nadzorowanie procesu rekrutacji i zatrudniania pracowników laboratorium;
  • nadzorowanie udostępnianych klientom WSSE informacji zamieszczanych na stronie internetowej;
  • nadzorowanie działalności merytorycznej Laboratoriów PSSE województwa mazowieckiego;
  • znajomość i stosowanie obowiązujących dokumentów systemu zarządzania;
  • zachowanie bezstronności i poufności;
  • nadzorowanie przeprowadzenia analizy ryzyka w poszczególnych komórkach organizacyjnych Laboratorium oraz identyfikacja ryzyk w odniesieniu do działalności laboratoryjnej.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

W związku ze specyfiką Pionu Laboratoryjnego dla celów realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wymagane jest od kandydata:

  • wykształcenie wyższe II stopnia, specjalizacja w dziedzinach medycyny mających zastosowanie
  • w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej;
  • staż pracy 5 lat.
WYMAGANIA DODATKOWE:
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
WYMAGANE DOKUMENTY:
  • CV oraz list motywacyjny
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.