Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Wisła Dyrektor Hotelu Wisła
Zarządca Pensjonatu/kucharz

Willa Nova
Wisła
praca stacjonarna
4102 dni temu

Ogłoszenie numer: 282501, z dnia 2013-06-24

Willa Nova

Poszukujemy do działającego małego pensjonatu położonego w ruchliwej
miejscowości uzdrowiskowej w Beskidach (obiekt położony jest w cichej
części centrum Wisły) osób na stanowisko

Miejsce pracy: Wisła

Opis stanowiska

  • ogólna obsługa gości pensjonatu, przyjmowanie gości,
  • przyrządzanie posiłków,
  • sprzątanie, pranie, konserwacja, opieka nad ogrodem.

Praca ma charakter całoroczny, z możliwością zakwaterowania.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w branży,
  • wykształcenie w kierunku gastronomi , hotelarstwa, dietetyki itp., związanego z branżą,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • uczciwość, sumienność, przedsiębiorczość,
  • umiejętność rozwiązywania problemów w kontaktach z klientem,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • mile widziane małżeństwa.

Oferujemy

  • ciekawą, samodzielną pracę w miłej atmosferze,
  • zakwaterowanie,
  • płacę zależną od wyników.