Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Zarządca obiektu

Wisser Polonia Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5925 dni temu

Ogłoszenie numer: 47409, z dnia 2008-07-29

Wisser Polonia Sp. z o.o. należy do niemieckiego koncernu WISAG mającego swoją siedzibę we Frankfurcie nad Menem , który jest czołowym oferentem usług związanych z budynkami i ich techniczną i infrastrukturalną obsługą.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • partner do kontaktów w obiekcie
  • nadzór nad pracownikami obiektu
  • śledzenie prac gwarancyjnych
  • odpowiedzialność techniczna i ekonomiczna
  • przeprowadzanie prac naprawczych i konserwacyjnych
  • dbałość o dokumentację i jej uzupełnianie
  • dbałość o dokumenty inwentaryzacyjne
  • opieka na najemcami
  • zabezpieczenie funkcji ekonomicznej obiektu
  • kontrola nad dochodami i kosztami
  • przeprowadzanie inspekcji obiektu

Wymagania

  • wykształecenie wyższe techniczne
  • umiejętność prowadzenia projektów typu Facility - Management
  • umiejętność kierowania grupą
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • zdolności interpersonalne
  • talent organizacyjny
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy Państwu pewne i interesujące miejsce pracy w dużym międzynarodowym koncernie z dużymi możliwościami rozbudowy firmy w Polsce, fachową pomoc w uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji i wsparcie grupy WISAG. Odpowiednie wynagrodzenie i bardzo duże szanse rozwoju.