Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Zarządca Nieruchomości Komercyjnych

KRUSZER Sp. z o.o.
mazowieckie, Wroclaw
praca stacjonarna
5731 dni temu

Ogłoszenie numer: 53056, z dnia 2008-12-08

poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie, Wroclaw

Nr Ref.: zarzadca

Opis stanowiska

  • zarządzanie kilkoma obiektami komercyjnymi przeznaczonymi do wynajmu,
  • zarządzanie i optymalizowanie kosztów utrzymania nieruchomości,
  • prowadzenie procesu komercjalizacji obiektów,
  • negocjowanie umów i egzekwowanie określonych w umowie warunków,
  • zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości,
  • analiza rynku pod kątem najmu powierzchni komercyjnych,
  • Wymagania

  • doświadczenie w administracji nieruchomościami komercyjnymi,
  • posiadanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości,
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami,
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu,
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B,
  • Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, wiodącej na rynku firmie,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków-laptop, telefon, samochód,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników i posiadanych kwalifikacji.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.