Zobacz więcej ofert pracy

Zarządca Inwestycyjny

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem
praca stacjonarna
6394 dni temu

Ogłoszenie numer: 28582, z dnia 2007-04-18

Nasz Klient to międzynarodowa spółka zajmująca się inwestycjami budowlanymi.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem

Nr Ref.: IBB/2803/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Nadzór nad planowaną inwestycją; - Przygotowywanie budżetu inwestycji i nadzorowanie jego realizacji; - Kontakty z urzędami w zakresie przygotowania dokumentacji inwestycyjnej; - Pozyskiwanie źródeł finansowania; - Poszukiwanie i ocena gruntów pod zabudowę; - Komercjalizacja nieruchomości- kontakty z najemcami (m.in. negocjowanie warunków umów); - Kontakty z podwykonawcami; - Zarządzanie nieruchomością na dalszym etapie.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; - Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne); - Znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej i planowania budżetu inwestycji; - Znajomość zagadnień z zakresu wynajmu i zarządzania nieruchomościami; - Umiejętność obsługi komputera i pracy z wykorzystaniem programów MS Office; - Wysokie zdolności organizacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność.

Oferujemy

- Swobodę działania w realizacji ambitnych zadań; - Duże perspektywy awansu na znaczące stanowisko; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Stabilne zatrudnienie.