Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
Zarządca Inwestycji Budowlanych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem
praca stacjonarna
6375 dni temu

Ogłoszenie numer: 29164, z dnia 2007-05-07

Nasz Klient to międzynarodowa spółka, działająca na polskim rynku inwestycji budowlanych od kilkunastu lat.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem

Nr Ref.: ZFP/0404/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Nadzór nad planowaną inwestycją - Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją inwestycyjną - Przygotowywanie biznes planów oraz nadzorowanie realizacji budżetu inwestycji - Ustalanie źródeł finansowania oraz pozyskiwanie funduszy pod inwestycję - Poszukiwanie i ocena gruntów pod zabudowę - Komercjalizacja nieruchomości- kontakty z najemcami (m.in. negocjowanie warunków umów) - Kontakty z podwykonawcami i zarządzanie nieruchomością na dalszym etapie.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne i/lub z zakresu zarządzania nieruchomościami) - Znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej i umiejętność planowania budżetu inwestycji - Znajomość zagadnień z zakresu inwestycji budowlanych, wynajmu i zarządzania nieruchomościami (przynajmniej częściowa) - Umiejętność obsługi komputera i pracy z wykorzystaniem programów MS Office - Wysokie zdolności organizacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność.

Oferujemy

- Swobodę działania w realizacji ambitnych zadań - Duże perspektywy awansu na znaczące stanowisko - Atrakcyjne wynagrodzenie - Stabilne zatrudnienie - Możliwość szkoleń