Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Zarządca Inwestycji Budowlanych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6408 dni temu

Ogłoszenie numer: 28093, z dnia 2007-04-04

Nasz Klient to spółka, będąca filią zagranicznej grupy budowlanej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ZIB/1203/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Kontakty z najemcami nieruchomości (m.in. wyszukiwanie potencjalnych najemców, negocjowanie warunków umowy); - Nadzór nad planowaną inwestycją; - Koordynowanie i odbiór usług w zakresie konserwacji budynku oraz nadzór nad gwarancjami; - Współpraca z firmami zewnętrznymi (podwykonawcami) w zakresie technicznego funkcjonowania obiektów (m.in. negocjowanie warunków realizacji); - Ustalanie i nadzorowanie realizacji budżetu inwestycji.

Wymagania

- Posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (np. Zarządca Nieruchomości); - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem); - Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub w zakresie zarządzania nieruchomościami); - Znajomość zagadnień finansowych ( w zakresie budżetowania); - Umiejętność obsługi komputera i pracy z wykorzystaniem programów MS Office; - Wysokie zdolności organizacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność.

Oferujemy

- Swobodę działania w realizacji ambitnych zadań; - Stabilne zatrudnienie.