Zarządca Hostelu Robotniczego

ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.
Wrocław
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 9323722, z dnia 2024-10-17

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Zarządcy Hostelu Robotniczego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie hostelem, nadzorowanie jego działalności operacyjnej, dbanie o standardy obsługi oraz efektywność finansową. To doskonała okazja dla osób z doświadczeniem w branży hostelowej, domy, pokoje dla pracowników, które potrafią organizować pracę własną i są gotowe podejmować codzienne wyzwania związane z funkcjonowaniem hostelu.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem hostelu, w tym organizacja przyjęcia nowych lokatorów i rezerwacji miejsc-pokoi noclegowych.
  • Nadzór nad zespołem sprzątającym i technicznym oraz organizowanie ich pracy.
  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów operacyjnych oraz dbanie o rentowność obiektu.
  • Kontrola stanu technicznego budynku, zlecanie napraw i przeglądów.
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa, higieny i jakości obsługi.
  • Raportowanie wyników finansowych i operacyjnych do zarządu.
  • Rozwiązywanie problemów i zarządzanie relacjami z gośćmi hostelu.
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z działalnością hostelu.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektami noclegowymi lub hotelarstwie (preferowane).
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu.
  • Zdolności interpersonalne oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Znajomość procedur bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i elastyczność.
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (MS Office) i systemów rezerwacyjnych (mile widziane).
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

"ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA" sp. z o.o.

Główny zakres naszej działalności, to kompleksowa obsługa prac elektroenergetycznych dla potrzeb dużych i średnich budów, remontów ulic, rozjazdów czy też ciągów komunikacyjnych oraz konserwacja i eksploatacja infrastruktury technicznej taboru tramwajowego.

Od 1996 roku uczestniczyliśmy w niemal każdej przebudowie sieci trakcyjnej na terenie Wrocławia. Wykonane przez nas roboty elektrotrakcyjne, elektroenergetyczne, torowe oraz ogólnobudowlane służą mieszkańcom Wrocławia.