Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Zaopatrzeniowiec / Logistyk (podzespoły elektroniczne)

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6449 dni temu

Ogłoszenie numer: 26693, z dnia 2007-02-21

TAHOE

producent profesjonalnych urządzeń telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie: - składanie zamówień na podzespoły elektroniczne wykorzystywane w procesie produkcji - nadzorowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia płynności produkcji i sprzedaży - negocjacja cen i innych warunków sprzedaży z dostawcami

Wymagania

- znajmość elementów elektronicznych (typy obudów SMD, typy dielektryków, tolerancje, odmiany PCB) - znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację e-mailem z dostawcami - min. wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy

Oferujemy pracę na umowę o pracę, na pełny lub niepełny etat.