Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Z-CĘ KIEROWNIKA MAGAZYNU

WA.SZ.DACH Sp. z o.o. Hurtownia Pokryć Dachowych
Poznań
praca stacjonarna
5014 dni temu

Ogłoszenie numer: 131076, z dnia 2011-01-25

WA.SZ.DACH Sp. z o.o.

Hurtownia Pokryć Dachowych

zatrudni

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Dbałość o prawidłowy obrót towarami znajdującymi się na magazynie,
  • Proces przyjmowania i wydawania towarów z magazynu,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej,
  • Optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej,
  • Kierowanie zespołem pracowników magazynu.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność podejmowania i egzekwowania decyzji,
  • Dyspozycyjność,
  • Świadomość odpowiedzialności materialnej,
  • Znajomość branży budowlanej
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie