Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Z-ca Kierownika Działu Obsługi Klienta

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5037 dni temu

Ogłoszenie numer: 128388, z dnia 2011-01-10

Konsalnet Skorpion Monitoring Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KOK/12

Opis stanowiska

  • Zarządzanie operacyjne Działem Obsługi Klienta
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z obsługą klienta
  • Raportowanie wyników pracy zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Możliwość podjęcia pracy w styczniu 2011r.

Oferujemy

  • Pracę pełną codziennych wyzwań
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji