Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Z-ca Kierownika Działu Handlowego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6417 dni temu

Ogłoszenie numer: 28242, z dnia 2007-03-26

Naszym Klientem jest firma działająca w branży sanitarnej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KHH/2302/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi kontrahentami; - przygotowanie i prowadzenie określonych prezentacji produktów, uczestnictwo w targach branżowych; - przygotowanie ofert handlowych i promocyjnych nowych produktów oraz wprowadzanie nowych form i metod sprzedaży, - wspomaganie pracy szefa działu handlowego.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe; - doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku związanym z wyżej wymienioną branżą; - dobra obsługa komputera; - prawo jazdy kategorii B; - mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- szkolenie handlowe, produktowe; - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie od obrotu); - samochód, telefon, urządzenia biurowe w zależności od potrzeb.