Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Z-ca Głównego Księgowego

Ergolet Polska Spółka z o.o.
lubuskie, Jasień k/Żar
praca stacjonarna
5004 dni temu

Ergolet Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem należącym do amerykańskiej korporacji Liberty Diversified Industries. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego.  Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasień k/Żar

Zakres obowiązków:

- prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością firmy - znajomość zasad sporządzania kalkulacji w spółce produkcyjnej - prowadzenie kadr i płac, naliczanie wynagrodzeń - prowadzenie ksiąg handlowych - sporządzanie bilansów, rachunku zysków i strat, raportów, sprawozdań, deklaracji urzędowych (ZUS, GUS) - kontrola prawidłowości dokumentacji i transakcji finansowych - prowadzenie ewidencji dokumentów kasowych i bankowych - prowadzenie dokumentacji podmiotów powiązanych - prowadzenie gospodarki magazynowej - współpraca z agencjami celnymi - znajomość procedur eksportowo – importowych - sporządzanie arkuszy konsolidacyjnych - współpraca z instytucjami finansowymi i kierownictwem firmy - opracowanie instrukcji niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania działu finansowo-księgowego

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w spółce produkcyjnej - znajomość obsługi pakietu MS Office, programu Płatnik oraz programów klasy ERP - terminowość, odpowiedzialność - mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w koncernie o wysokiej kulturze organizacyjnej, - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)