Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Wyższy Dozór Górniczy

LINTER Group
lubelskie
praca stacjonarna
4729 dni temu

Prężnie działająca firma branży górniczej

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:
  • Zarządzanie pracami na zmianie produkcyjnej
  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na zmianie produkcyjnej
  • Szkolenie podległych pracowników
  • Rozliczanie podległych pracowników z wykonywania powierzonych zadań
  • Praca pod ziemią
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Kwalifikacje minimum kierownika robót górniczych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Aktualne zatwierdzenia z Urzędu Górniczego uprawniające do pełnienia powierzonego stanowiska
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)