Praca.pl Praca Mazowieckie Animator Czasu Wolnego Mazowieckie
Wychowawca w Wiosce Bullerbyn 2018

FUNDACJA BULLERBYN NA RZECZ WSPÓLNOTY DZIECI I DOROSŁYCH
mazowieckie, Świętochów k. Tarczyna
praca stacjonarna
2263 dni temu

Ogłoszenie numer: 1981213, z dnia 2018-06-05

Fundacja Bullerbyn zaprasza do współpracy wychowawców podczas letnich obozów Wioska Bullerbyn 2018r.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Świętochów k. Tarczyna

Opis stanowiska

W Wiosce Bullerbyn:

  • cenimy sobie relacje, spontaniczność, swobodną zabawę i kontakt z naturą
  • dzieci i dorośli tworzą społeczność, w której każdego obdarza się szacunkiem
  • dorośli wspierają dzieci w rozwijaniu samodzielności

Kiedy i gdzie?

  • tygodniowe i dwutygodniowe turnusy w czasie wakacji dla dzieci wieku 6 - 12 lat w Świętochowie k. Tarczyna
  • spotkanie dla kadry w Warszawie w czerwcu 2018

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają doświadczenie w prowadzeniu grupy dzieci
  • są ciekawe innych ludzi
  • posiadają pomysły, do których chcą zaprosić dzieci
  • gotowe podążać za dziećmi i wspierać je w realizacji ich pomysłów
  • chcą pracować pod superwizją
  • są otwarte na współpracę z innymi wychowawcami
  • lubią przyrodę i obozy pod namiotami

Wymagane dokumenty:

  • kurs wychowawcy kolonijnego
  • aktualne zaświadczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • zakwaterowanie razem z dziećmi w domu, domkach szwedzkich lub namiocie tipi
  • wyżywienie z uwzględnieniem alergii pokarmowych
  • pracę w teamie we współprowadzeniu grupy 14 dzieci
  • wsparcie superwizora
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji