Wulkanizator

Karlskrona Bilcenter
Szwecja, Karlskrona
pracownik fizyczny
pomoc w relokacji
3 godz. temu

Karlskrona poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja, Karlskrona
ZADANIA
  • wymiana opon
  • wyważanie
  • naprawa opon
  • kontrola bieżnika opony
  • mycie, opisywanie
  • przewożenie do przechowalni
WYMAGANIA
  • praca w zespole
  • doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego,
Oferujemy:
  • firma zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • praca w pełni legalna z pełnym pakietem świadczeń
  • możliwość pracy w nadgodzinach
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej Mazdy, Suzuki czy samochodu używanego, śmiało możemy powiedzieć, że u nas go znajdziesz. I to po bardzo konkurencyjnych cenach, którym towarzyszy osobiste i przyjemne traktowanie.Zawsze mamy na stanie około 100 świeżych samochodów różnych marek i modeli.Zawsze skupiamy się na kliencie i naszym zadaniem jest pomóc Ci znaleźć samochód, który najbardziej Ci odpowiada. Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących posiadania samochodu