Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Wrocław / Umts Customization Specialist

Rinf
Wrocław
praca stacjonarna
7072 dni temu

Ogłoszenie numer: 11565, z dnia 2005-05-09

Rinf

RINF Sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą na rynku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, specjalizującą się w dostarczaniu efektywnych rozwiązań informatycznych oraz doradztwem IT w dziedzinie doboru sprzętu, oprogramowania, zarządzania oraz integracji systemów informatycznych i teleinformatycznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie wariantów telefonów komórkowych dostosowanych do operatora, które następnie zostaną wdrożone.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy z językami skryptowymi, np. PYTHON, Perl - Podstawowa znajomość UNIX - Wykształcenie wyższe techniczne - Mile widziana znajomość aplikacji i technologii mobilnych

Oferujemy

- Pracę w pełnym wymiarze godzin w ramach umowy o pracę - Profesjonalny program treningów oraz szkolenia - Pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole - Pracę w środowisku międzynarodowym