Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Wrocław / Programista C++

Rinf
Wrocław
praca stacjonarna
7072 dni temu

Ogłoszenie numer: 11562, z dnia 2005-05-09

Rinf

RINF Sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą na rynku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Programowanie aplikacji w zespole międzynarodowym

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - Doświadczenie w programowaniu w językach C/C++ - Znajomość języka angielskiego - Mile widziana znajomość zagadnień telekomunikacyjnych i/lub informatycznych

Oferujemy

- Pracę w pełnym wymiarze godzin w ramach umowy o pracę - Profesjonalny program treningów oraz szkolenia - Pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole - Pracę w środowisku międzynarodowym