Zobacz więcej ofert pracy

Wizażystka

Brodr Jorgensen SA
dolnośląskie
praca stacjonarna
5419 dni temu

Ogłoszenie numer: 83879, z dnia 2009-12-16

Duńska firma kosmetyczna

Wizażystka

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Duńska firma kosmetyczna podejmie współpracę z wizażystkami do wykonywania pokazów makijażu, konsultacji i prezentacji na terenie woj. lubuskiego i wielkopolskiego.

Wymagania

  • Ukończona szkoła wizażu lub szkoła kosmetyczna
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub deklaracja jej założenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Umiejętności handlowe
  • Oferujemy

    Proponujemy pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, pracę z zespołem ambitnych ludzi.