Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
WIZAŻYSTA - KONSULTANT

Gler Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6074 dni temu

Ogłoszenie numer: 36812, z dnia 2007-11-29

GLER Sieć sklepów kosmetycznych. Istniejemy już prawie 10 lat. GLER to także dystrybutor kosmetyków. Prowadzimy dystrybucję kosmetyków najlepszych włoskich marek. Więcej na www.gler.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - wykonywanie makijaży klientkom sklepów sieciowych i niezależnych - doradztwo w zakresie doboru odpowiednich linii kosmetycznych - zdobywanie nowych, oraz utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami - zapewnienie prawidłowej ekspozycji produktów - wprowadzanie inicjatyw mających na celu zwiększenie sprzedaży

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia min. średniego - prawa jazdy kat. B - dyspozycyjności - łatwości w nawiązywaniu kontaktów - zaangażowania oraz zdolności organizacyjnych - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy: - motywujące wynagrodzenie - możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego - telefon - pracę na samodzielnym stanowisku - szkolenia w zakresie nowych trendów makijaży, pielęgnacji twarzy i ciała