Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Windykatorów Należności W Terenie

Intrum Justitia Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6695 dni temu

Ogłoszenie numer: 20769, z dnia 2006-06-21

Intrum Justitia w Polsce należy do największej w Europie Grupy specjalizującej się w windykacji należności oraz zarządzaniu wierzytelnościami w oparciu o ponad 80-letnie doświadczenie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków Windykatora Terenowego należy:
  • Wizyta pod adresem zamieszkania dłużnika.
  • Negocjacje z dłużnikiem mające na celu doprowadzenie do polubownej spłaty należności.
  • Wymagania

    Poszukujemy osób:
  • Posiadających doświadczenie w windykacji należności
  • Mieszkających na terenie całego kraju
  • Kobiet i mężczyzn w wieku do 65 lat
  • Posiadających tzw. „życiowe doświadczenie”
  • Stanowczych i wyważonych w prowadzeniu rozmowy
  • Pewnych siebie i rozsądnych
  • Terminowych i skrupulatnych w prowadzeniu rozliczeń i raportów
  • Potrafiących samodzielnie i konsekwentnie prowadzić bezpośrednie negocjacje podczas wizyty u dłużnika w domu.
  • Oferujemy

    Ze swej strony oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie dla osób fizycznych - uzależnione od regionu Polski i doświadczenia kandydata
  • Realną możliwość uzyskiwania przeciętnych miesięcznych zarobków 200-3500 zł. netto, w zależności od wkładu pracy
  • Stałą opiekę organizacyjną i pomoc merytoryczną
  • Możliwość traktowania współpracy jako zajęcia dodatkowego również dla osób pracujących już w branży windykacji – praca często jest wykonywana w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych.