Najnowsze oferty pracy

  • Wiceprezes Zarządu Spółdzielni

    Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego URSYNÓW   Warszawa, al. Komisji Edukacji Narodowej 98    praca stacjonarna
    prezes  pełny etat
    2 dni
    Wymagania konieczne na stanowisko Wiceprezesa Zarządu: wykształcenie techniczne wyższe lub średnie, udokumentowane wieloletnie doświadczenie w eksploatacji, konserwacji i remontach obiektów budowlanych wraz z infrastrukturą, umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedza z zakresu...
Zobacz więcej ofert pracy

Wiceprezes Zarządu

Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Ursynów"
Warszawa, Ursynów
prezes
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
779 dni temu

Ogłoszenie numer: 7050609, z dnia 2022-06-09

al. Komisji Edukacji Narodowej 98

02-777 Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Opis stanowiska

Rada Nadzorcza Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”

poszukuje kandydatów na stanowisko WICEPREZESA ZARZĄDU

Wymagania

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, pożądane uprawnienia budowlane)
  • Doświadczenie zawodowe w nadzorowaniu przebiegu procesów remontowych
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami
  • Umiejętność zarządzania jednostkami gospodarczymi oraz znajomość zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowej
  • Umiejętność dokonywania analiz i ocen
  • Znajomość prawa spółdzielczego
  • Zdolności organizacyjne i komunikatywność
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • list motywacyjny (maks. dwie strony formatu A4), CV
  • kserokopie dokumentów świadczących o spełnieniu wymaganych kryteriów, w szczególności kopie dyplomów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe
  • kopie dokumentów potwierdzających staż pracy
  • oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku Wiceprezesa Zarządu
  • oświadczenie o niekaralności i niepodleganiu ograniczeniom lub zakazom pełnienia funkcji kierowniczych
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o niepozostawaniu w związku małżeńskim ani w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej SBM „Ursynów”
  • oświadczenie o niezajmowaniu się interesami konkurencyjnymi wobec SBM „Ursynów”, w szczególności nieuczestniczenie jako wspólnik lub członek władz w podmiotach gospodarczych prowadzących działalność konkurencyjną wobec SBM „Ursynów” lub wykonujących usługi na rzecz SBM „Ursynów”
  • oświadczenie o zobowiązaniu do zachowania w tajemnicy informacji, jakie kandydat uzyska o działalności Spółdzielni w toku prowadzonego postępowania konkursowego
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000 z późn. zm.) dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji.