Najnowsze oferty pracy

  • Wiceprezes Zarządu Spółdzielni

    Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego URSYNÓW   Warszawa, al. Komisji Edukacji Narodowej 98    praca stacjonarna
    prezes  pełny etat
    5 dni
    Wymagania konieczne na stanowisko Wiceprezesa Zarządu: wykształcenie techniczne wyższe lub średnie, udokumentowane wieloletnie doświadczenie w eksploatacji, konserwacji i remontach obiektów budowlanych wraz z infrastrukturą, umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedza z zakresu...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Wiceprezes Zarządu Mazowieckie
Wiceprezes Zarządu ds. Handlu LPG

Doradztwo Personalne SET
mazowieckie, Warszawa, Płock
praca stacjonarna
2423 dni temu

Ogłoszenie numer: 1860780, z dnia 2017-11-27

Dla Naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się Firmy na rynku energetycznym poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Płock

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie działalności spółki w zakresie handlu LPG, budowanie nowych relacji biznesowych, negocjacje handlowe i budowanie wizerunku firmy na rynku polskim i zagranicznym.

Do głównych obowiązków należą:

  • współtworzenie strategii biznesowej spółki,
  • nadzór i tworzenie nowych planów sprzedażowych,
  • kształtowanie polityki sprzedaży oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami,
  • udział w tworzeniu i kontrola nad realizacją budżetu Spółki,
  • zarządzenie podległym zespołem managerów i pracowników, opracowywanie oraz wdrażanie zmian organizacyjnych służących rozwojowi spółki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach zarządzających np. Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający, Dyrektor,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość branży LPG,
  • doświadczenie w formułowaniu długofalowej strategii rozwoju oraz planów w obszarze zarządzania sprzedażą,
  • znajomość podstaw przepisów prawa, związanych z wykonywaną funkcją, praktyczna znajomość zasad funkcjonowania spółek kapitałowych,
  • doświadczenie w reprezentowaniu przedsiębiorstwa wobec kontrahentów i instytucji,
  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem managerów i pracowników,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stanowisko zarządcze w rozwijającej się firmie o dużych perspektywach,

  • elastyczne formy zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy.