Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

IT.P -Studio Promocji Efektywnej
Toruń
praca stacjonarna
3760 dni temu

Ogłoszenie numer: 419018, z dnia 2014-03-31

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Webmaster

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • Webmaster - cięcie grafiki, kodowanie stron www - praca na miejscu, w naszym biurze w Toruniu

Wymagania

Nasza firma, od 13 lat zajmuje się projektowaniem stron www. Poszukujemy pracownika na stanowisko webmaster do pracy w naszym biurze w Toruniu (nie interesuje nas praca na odległość). Praca polega głównie na cięciu grafiki oraz kodowaniu stron www i wyposażaniu ich w CMS. Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości HTMLa
  • bardzo dobrej znajomości CSSa
  • bardzo dobrej znajomości Photoshopa
  • dobrej znajomości PHP oraz MySql
  • mile widziana znajomość Wordpressa

Oferujemy

Zapewniamy:

  • pracę w sympatycznym, młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie