Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

HONKI Multimedia
Poznań
praca stacjonarna
6780 dni temu

Ogłoszenie numer: 18955, z dnia 2006-03-27

Agencja Interaktywna HONKI Multimedia - projektujemy, wdrażamy i rozwijamy projekty Internetowe oraz multimedialne formy prezentacji i przekazu informacji, stawiając na skuteczność, funkcjonalność i jednorodność graficzną.

Webmaster

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole wdrażającym technologie internetowe.

Wymagania

* udokumentowane realizacje (doświadczenie w budowie rozbudowanych serwisów WWW), * znajomość DHTML, XHTML, XML, CSS, JavaScript i programu Dreamweaver, * dobra znajomość programów: Flash, Photoshop lub Fireworks, Corel, * umiejętność pracy zespołowej i pracy pod presją czasu, * gotowość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy

Praca w młodym zespole przy realizacji projektów informatycznych dla czołowych firm w Polsce.