Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4711 dni temu

IPK Sp. z o.o. dla swojego Klienta, dużej firmy z branży marketingu i PR, poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Webmaster

Nr ref.: G/KS/09/11/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska:
  • opracowywanie grafiki flash
  • tworzenie szablonowych plików z zatwierdzonych projektów

Oczekiwania:

  • umiejętność projektowania grafiki na potrzeby serwisów internetowych
  • doświadczenie w pracach nad animacjami Flash (własne portfolio)
  • doskonała znajomość Action Script
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w grupie
  • terminowość

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień DTP
  • znajomość Adobe After Effects
  • znajomość technologii internetowych: PHP, XHTML, CSS, JavaScript

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez interesujące i pełne wyzwań zadania

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656