Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster / Webdeveloper

STWD Roman Bilecki
Bydgoszcz
praca stacjonarna
3952 dni temu

Ogłoszenie numer: 312700, z dnia 2013-09-20

Firma STWD to producent i dystrybutor łóżek oraz innych wyrobów sypialnych z drewna litego. Wyroby o nowoczesnym wzornictwie są eksportowane i sprzedawane detalicznie na rynek Unii Europejskiej. Od 2005 roku sprzedaż prowadzona jest także za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego BEDS.eu.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i administrowanie sklepami internetowymi i witrynami www (poprawa i tworzenie nowych funkcjonalności, aktualizacja witryn www, zadania i projekty rozwojowe itp.);
  • Realizacja zadań dążących do zwiększenia odwiedzalności sklepów internetowych;
  • Praca od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 w siedzibie firmy - Bydgoszcz;

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • Bardzo dobra znajomość PHP5, MySQL, HTML, CSS oraz JavaScript;
  • Ugruntowana znajomość zagadnień SEO;
  • Znajomość frameworka Symfony lub innego opartego o MVC;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Samodzielność i zorientowanie na powierzone zadania;

Mile widziane umiejętności i doświadczenie dodatkowe w:

  • e-commerce;
  • agencji e-marketingowej lub reklamowej;
  • SEO/SEM;
  • XML, FLASH;

Oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki finansowe;
  • Pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie;
  • Stabilną i ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w branży e-commerce;
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego;

Wynagrodzenie

Od 5000 do 8000 PLN