Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
WebMaster / WebDeveloper PHP

Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5055 dni temu

Ogłoszenie numer: 118261, z dnia 2010-10-13

wydawca tygodnika WPROST, jednego z najbardziej opiniotwórczych tytułów prasowych w Polsce

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Programowanie istniejących oraz nowo tworzonych aplikacji oraz serwisów WWW.

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu dynamicznych serwisów www z systemem CMS
  • biegła znajomość programowania PHP, JavaScirpt, HTML, XML i innych związanych z tworzeniem aplikacji WWW
  • b. dobra znajomość CSS2, CSS3
  • b. dobra znajomości technologii AJAX oraz JQuery
  • dobra znajomość ActionScript będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność tworzenia i wykorzystania baz danych (MySQL)
  • doświadczenie w realizacji projektów internetowych (prosimy o dołączenie do CV listy zrealizowanych prac)
  • mile widziany zmysł graficzny ora obsługa programów graficznych (PhotoShop, Flash, Gimp, itp.)
  • sumienność
  • kreatywność
  • zaangażowanie w realizowane projekty
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • ciekawą i rozwijającą pracę przy dużych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych