Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster - Serwisant

BURW Patrona s.j.
Wrocław
praca stacjonarna
3221 dni temu

Ogłoszenie numer: 810000, z dnia 2015-09-21

Poważna Firma z branży turystycznej zatrudni Osobę na stanowisko Webmastera/Serwisanta/Programisty na samozatrudnienie lub umowę zlecenie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • serwisowanie, rozwijanie oraz modyfikację istniejących aplikacji,
  • uczestnictwo przy projektowaniu aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji do zaimplementowanych rozwiązań,
  • szkolenie użytkowników systemu.

Wymagania

  • praktycznej znajomości PHP5 (OOP), HTML, CSS, JavaScript,
  • dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych w szczególności MSSQL i MySQL,
  • umiejętności pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu,
  • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • precyzja i przywiązanie do detali, SOLIDNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stałą współpracę z firmą o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość zatrudnienia na pół etatu; jesteśmy otwarci na negocjację formy zatrudnienia.