Zobacz więcej ofert pracy

Webdeveloper

360net.pl sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3305 dni temu

Ogłoszenie numer: 749100, z dnia 2015-07-29

www.360net.pl

Tworzenie stron internetowych i szeroko pojęta reklama w internecie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Do podstawowych zadań pracownika należeć będzie projektowanie stron www.

Wymagania

  • znajomość HTML5, CSS3 w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym
  • znajomość preprocessorów Stylus lub SASS
  • znajomość JavaScript w stopniu minimum podstawowym
  • mile widziana podstawowa wiedza pracy z GITem i Githubem
  • znajomość podstaw PHP lub front-endowych frameworków JavaScript - ReactJS lub Angular
  • umiejętność obsługi programów graficznych z pakietu ADOBE
  • pasja do uczenia się nowych technologii webowych
  • portfolio projektów.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • praca z ciekawymi ludźmi
  • możliwość rozwoju osobistego
  • wynagrodzenie 2 500 - 5 000 zł miesięcznie.